مزوژل های جوانساز

یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین روش های درمان برای درمان مشکلات پوستی و همچنین افزایش زیبایی و جوانسازی پوست صورت به ویژه پوست اطراف چشم ها که امروزه در سر تا سر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و افراد بسیار زیادی طرفدار آن هستند تزریق مزوژل های جوانساز مانند پروفایلو و پروایج می باشد. با افزایش سن ماده هیالورونیک اسید موجود در بدن به میزان بسیار زیادی کاهش می یابد که همین موضوع باعث می شود طراوت و شادابی پوست تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند . چنانچه قصد دارید از این روش برای جوانسازی پوست صورت خود استفاده کنید ، این مقاله از سایت دکتر فائقه بنار را از دست ندهید.

 

مزوژل های جوانساز

 

در این نوع روش درمانی هیالورونیک اسید طبیعی موجود در پوست بدن احیا و در نهایت پوست جوان ، با طراوت ، شاداب و زیبا می شود. از طرفی نیز تمامی مواد و عناصری که در مزوژل های جوانساز به کار رفته می شوند باعث تحریک پوست برای تولید کلاژن می شوند. این کار موجب افزایش خونرسانی به ارگان ها و بافت های اصلی پوست خواهد شد. علاوه بر آن نیز مواد معنی و آنتی اکسیدانی که درون این ماده بسیار مهم و عالی وجود دارد موجب می شود تا بافت پوست به مرور زمان ترمیم یابد ، تقویت شود و جوانی و طراوت خود را به دست آورد.

مزوژل های جوانساز از چه موادی ساخته شده اند؟

همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفتیم مزوژل یک درمان ایمن ، سالم و بدون نقص است که مواد به کار رفته در آن برای ترمیم یافتن پوست و بازگردادن شادابی و نشاط پوست بسیار مهم است. این مواد عبارت اند از :

 • هیالوریک اسید
 • کوآنزیم ها
 • ویتامین
 • آنتی اکسیدان
 • و غیره

در میان مواد اولیه بسیار زیادی که در ساخت و تولید مزوژل های جوانساز بسیار مهم و استفاده می شود عنصر هیالورونیک اسید از همه مهم تر و اساسی تر می باشد. این ماده همانطور که اشاره شد یک نوع قند طبیعی است که به صورت طبیعی در بدن وجود دارد. اما با افزایش سن این ماده به مرور زمان کاهش پیدا می کند و د نتیجه پوست شادابی و طراوت خود را از دست می دهد. وجود این ماده در بدن باعث حفظ آب موجود در لایه های زیرین پوست شده و به هیدرانه شدن پوست بدن کمک بسیار زیادی می کند.

 

مزوژل های جوانساز

 

کاربرد مزوژل های جوانساز

طبق گفته های دکتر بنار بهترین جراح پلاستیک در بندرعباس مزوژل ها دارای خاصیت پر کنندگی یا حجم دهندگی به اقسا نقاط صورت یا بدن نمی باشد. این مواد برخلاف تزریق ژل یا بوتاکس بیشتر آبرسان بوده و باعث تحریک ساخت کلاژن می شوند و همین موضوع ابعث افزایش شادابی و درخشندگی پوست می شود. از دیگر موارد کاربرد تزریق مزوژل های جوانساز می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • رفع خستگی ، بی روحی و کدورت پوست صورت
 • بهبود خاصیت کشسانی و ارتجاعی پوست
 • افزایش میزان شادابی ، نرمی ، لطافت ، نشاط و درخشندگی پوست
 • از بین بردن لک های تیره پوست ناشی از افزایش سن ، بارداری ، افزایش یا کاهش وزن شدید ، قرار گرفتن در
 • معرض تابش مستقیم نور آفتاب
 • درمان جای جوش
 • کاهش تیرگی های دور چشم
 • تغذیه و آبرسانی پوست
 • از بین بردن تورم و پف زیر چشم
 • احیا جوانی و سلامت پوست
 • و غیره

نحوه تزریق مزوژل های جوانساز

پس از طرح ریزی یک برنامه درمانی یا جوانسازی با استفاده از مزوژل هاي جوانساز مانند پروفایلو ، پروایج و جالپرو توسط یک پزشک متخصص و مجرب ، تزریق در چندین جلسه به صورت مرتب انجام می شود. طبق گفته های بهترین دکتر تزریق مزوژل های جوانساز در بندرعباس نحوه استفاده از این تکنیک همانند تزریق بوتاکس و ژل به نواحی مختلف صورت می باشد. پزشک پس از آماده سازی سرنگ تزریق مزوژل های مورد نظر را به ناحیه تحت درمان تزریق می کند.

 

مزوژل های جوانساز

 

انواع مزوژل های جوانساز

 • پروفایلو

ژل پروفایلو با بهره مندی از تکنولوژی پیشرفته در بافت خود به بازسازی و ترمیم ساختار های پوستی کمک می کند. این ماده به طرز معجزه آسایی تولید الاستین و کلاژن سازی طبیعی را در پوست تحریک کرده و باعث به وجود آمدن طراوت ، شادابی و زیبایی در پوست می شود. پروفایلو به دلیل رهایش آهسته هیالورونیک اسید تولید 4 نوع مختلف کلاژن و الاستین را تحریک می کند. این تحریک به بهبود چشمگیر کیفیت بافت پوست منجر می شود. در حال حاضر پروفایلو تنها محصولی است که قادر است تمامی 4 نوع کلاژن و الاستین را تحریک کند. همین ویژگی این ماده را به محصولی بی نظیر و بی همتا تبدیل کرده است.

از آنجایی که نتایج تزریق کردن این ژل ظرف مدت کوتاه 2 هفته نمایان می شود تزریق این نوع مزوژل جوانساز گزینه ای عالی برای افرادی است که با موارد همچون افزایش سن ، خستگی ، تیرگی پوست و غیره دست و پنجه نرم می کنند. تزریق مزوژل های جوانساز مانند پروفایلو تنها حدود 10دقیقه طول می کشد. این محصول برخلاف سایر فیلر های پوستی به جای جایگزینی حجم از دست رفته ، می تواند حجم از دست رفته را با تحریک پوست احیا نماید. این ویژگی باعث شده این روش درمانی ، روشی ایده آل برای بهبود حالت ارتجاعی و سفتی پوست در نواحی گردن ، اطراف دهان ، پشت دست ها و غیره بدون به وجود آوردن ظاهری غیر طبیعی و مصنوعی تبدیل نموده است.

برای کسانی که مایل هستند بهترین نتایج را از تزریق این ماده به دست بیاورند ، دکتر فائقه بنار بهترین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و زیبایی صورت در بندرعباس به آن ها توصیه می کنند 4 میلی لیتر پروفایلو را در 2 جلسه با فاصله یک ماه تزریق کنند. در برخی از موارد علائم و نشانه های افزایش سن شدید تر هستند و همین موضوع باعث می شود پزشک از مقدار بیشتری ژل استفاده نماید که تزریق ماده بیشتر نیازمند زمان و جلسات بیشتری می باشد. افرادی که تمایل دارند از این نوع مزوژل های جوانساز در بندر عباس استفاده استفاده کنند می توانند به بهترین جراح و فوق تخصص زیبایی در بندرعباس یعنی خانم دکتر فائقه بنار مراجعه کنند.

مزوژل های جوانساز

پاسخ

4 × سه =

تماس با دکتر
Visit Us On Instagram