جراحی بینی نیمه فانتزی

آیا من کاندید مناسبی برای جراحی بینی نیمه فانتزی هستم ؟

به طور کلی جراحی بینی به سه صورت انجام می شود : جراحی بینی طبیعی ، جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی. هر یک از این مدل ها از ویژگی های خاص خود برخوردار بوده و طرافداران مخصوص به خود را دارند. اما می توان گفت که جراحی بینی نیمه فانتزی یکی از رایج ترین و پرطرفدار ترین مدل های بینی می باشد.

در این جراحی با توجه به تناسبات صورت بیمار ، بینی کوچک شده و قوس بسیار کوچک و زیبایی در قسمت پروجکشن و نوک بینی ایجاد خواهد شد. در واقع در جراحی بینی نیمه فانتزی فاصله نوک بینی تا لب بالا حدود 95 الی 100 درجه می باشد.

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی بیشتر به روی بینی های استخوانی انجام می شود و از آنجایی که پوست بینی گوشتی ضخیم تر است ، کمتر به صورت نیمه فانتزی جراحی می شوند.

همچنین این جراحی مختص خانم ها بوده و اگر آقایان بینی خود را به صورت نیمه فانتزی جراحی کنند ، تناسبات صورت مردانه خود را بهم میریزند.

بهترین کاندید برای جراحی بینی نیمه فانتزی افرادی هستند که دوست ندارند بینی بسیار صاف و طبیعی داشته باشند اما در عین حال نمی خواهند قوس بینی شان به شدت قوس بینی فانتزی شود.

انتخاب جراح بینی

برای کسب نتیجه مطلوب از رینوپلاستی ( جراحی زیبایی بینی ) میزان مهارت و تجربه جراح بینی بسیار حائز اهمیت می باشد. بنابراین افرادی که تمایل به انجام این جراحی را دارند باید در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشند.

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی

به طور کلی هزینه جراحی بینی پس از اینکه بینی بیمار توسط جراح مورد معاینه قرار گرفت ، محاسبه می شود. بنابراین برای کسب اطلاعات در این زمینه با مطب بهترین جراح بینی بندرعباس تماس گرفته و وقت مشاوره ای برای خود تعیین نمایید.

اقدامات قبل از جراحی بینی

  • برای انجام جراحی زیبایی بینی ، انتخاب یک جراح بینی خوب و باتجربه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در واقع جراحی بینی از عمل های پیچیده محسوب می شود و لازمه آن دقت و مهارت بسیار بالای جراح بینی است. در نتیجه بیمارانی که قصد انجام جراحی بینی را دارند باید در انتخاب جراح بینی خود نهایت دقت را داشته باشند.
  • بیماران موظف اند جراح بینی را در جریان سوابق پزشکی خود قرار دهند. به عنوان مثال داشتن سابقه جراحی در یک سال گذشته ، تحت درمان بودن و مصرف دارویی خاص و داشتن حساسیت به برخی از دارو ها.
  • انجام آزمایشاتی که جراح بینی تجویز می کند ، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و نشانگر این موضوع هستند که آیا بدن توانایی و شرایط لازم برای جراحی را دارد یا خیر. آزمایشات معمولی که تجویز می شوند شامل آزمایش خون و سی تی اسکن می شود.
  • همچنین بیمار باید از تمام جهت های بینی خود عکس تهیه کند تا پس از جراحی قادر به مقایسه آن ها باشد.
  • استعمال دخانیات ، مصرف نوشیدنی های حاوی الکل و استفاده از داروهایی همچون آسپرین که منعقد کننده خون هستند ، ممنوع می باشد. این مواد سبب گشاد شدن رگ های خونی شده و با رقیق کردن خون احتمال خونریزی را افزایش می دهند.
  • همچنین انجام اقدامات دندانپزشکی از دو هفته قبل رینوپلاستی ممنوع است. بهتر است کار های خود را به هفته چهارم بعد از جراحی بینی موکول نمایید.
  • شب قبل از عمل اسحمام کنید. شام سبکی میل کرده و از 8 ساعت پیش از آن ، از خوردن و آشامیدن خودداری نمایید.
  • داشتن زیور آلات ، لاک ، آرایش و ریش و سبیل ممنوع است.
  • حتما به اتفاق یک همراه به محل جراحی مراجعه نمایید. همچنین مدارک پزشکی و شناسایی خود را به همراه داشته باشید.

پاسخ

پنج + 5 =

Call Now Buttonتماس با دکتر
Visit Us On Instagram