جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی : به طور کلی جراحی بینی به سه صورت انجام می شود : جراحی بینی طبیعی ، جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی. هر یک از این مدل ها از ویژگی های خاص خود برخوردار بوده و طرافداران مخصوص به خود را دارند. اما می توان گفت که جراحی بینی نیمه فانتزی یکی از رایج ترین و پرطرفدار ترین مدل های بینی می باشد.

در این جراحی با توجه به تناسبات صورت بیمار ، بینی کوچک شده و قوس بسیار کوچک و زیبایی در قسمت پروجکشن و نوک بینی ایجاد خواهد شد. در واقع در جراحی بینی نیمه فانتزی فاصله نوک بینی تا لب بالا حدود 95 الی 100 درجه می باشد.

جراحی بینی نیمه فانتزی بیشتر به روی بینی های استخوانی انجام می شود و از آنجایی که پوست بینی گوشتی ضخیم تر است ، کمتر به صورت نیمه فانتزی جراحی می شوند.

همچنین این جراحی مختص خانم ها بوده و اگر آقایان بینی خود را به صورت نیمه فانتزی جراحی کنند ، تناسبات صورت مردانه خود را بهم میریزند.

بهترین کاندید برای جراحی بینی نیمه فانتزی افرادی هستند که دوست ندارند بینی بسیار صاف و طبیعی داشته باشند اما در عین حال نمی خواهند قوس بینی شان به شدت قوس بینی فانتزی شود.

انتخاب جراح بینی

برای کسب نتیجه مطلوب از رینوپلاستی ( جراحی زیبایی بینی ) میزان مهارت و تجربه جراح بینی بسیار حائز اهمیت می باشد. بنابراین افرادی که تمایل به انجام این جراحی را دارند باید در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشند.

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی

به طور کلی هزینه جراحی بینی پس از اینکه بینی بیمار توسط جراح مورد معاینه قرار گرفت ، محاسبه می شود. بنابراین برای کسب اطلاعات در این زمینه با مطب بهترین جراح بینی بندرعباس تماس گرفته و وقت مشاوره ای برای خود تعیین نمایید.

 

پاسخ

15 − 15 =

Call Now Buttonتماس با دکتر
Visit Us On Instagram