جراحی بینی در بندرعباس

عمل جراحی بینی در بندرعباس

جراحی بینی در بندرعباس : از آنجایی که بینی در مرکز صورت قرار دارد ، بیشترین تاثیر را در تناسبات و زیبایی چهره خواهد داشت ، به طوریکه اگر کوچک ترین ایرادی داشته باشد ؛ سایر اعضای صورت را نیز تحت تاثیر قرار داده و با برطرف کرن آن زیبایی صورت دو چندان خواهد شد. ( جراح بینی بندرعباس )

بینی می تواند تنها از لحاظ ظاهری یا عملکردی دچار مشکل باشد ؛ به همین دلیل جراحی بینی با دو هدف درمانی یا زیبایی صورت می گیرد ؛ جراحی زیبایی بینی ( رینوپلاستی ) و جراحی درمانی بینی ( سپتوپلاستی ) را می توان به صورت همزمان انجام داد ؛ همچنین بیمه هزینه جراحی درمانی بینی را متقبل می شود.

جراحی بینی در بندرعباس

اهمیت انتخاب جراح بینی

برای انجام جراحی بینی فاکتورهای مختلفی حائز اهمیت هستند که انتخاب جراح بینی ، یکی از مهم ترین آن هاست ؛ هرچه میزان مهارت و تجربه جراح بیشتر باشد ، نتیجه عمل نیز زیباتر خواهد شد ؛ افرادی که قصد انجام جراحی بینی را دارند ، باید به خوبی برای انتخاب جراح خود تحقیق کنند و برای این کار عجله نداشته باشند.

متاسفانه برخی از افرادی که بدون تحقیق اقدام به جراحی بینی نموده اند ؛ با عوارضی مواجه شده و از نتیجه عمل خود راضی نیستند ؛ به همین خاطر تحت عمل ترمیمی بینی قرار می گیرند که پیچیده تر است و هزینه بیشتری در پی خواهد داشت.

انواع بینی

یکی دیگر از فاکتور های مهم در عمل جراحی بینی ، نوع بینی است. این دسته بندی بر اساس میزان ضخامت پوست انجام می شود ؛ در واقع هرچه ضخامت پوست بیشتر باشد ، بینی گوشتی و هرچه ضخامت پوست کمتر باشد ؛ بینی استخوانی است.

بینی های استخوانی را بهترین بینی برای عمل جراحی می دانند و معمولا این افراد از جراحی خود نتیجه مطلوبی کسب می کنند ؛ در مقابل جراحی بینی گوشتی ، نیاز به تبحر و مهارت بیشتری دارد و افرادی که از این نوع بینی برخوردار هستند ، باید از جراحی خود انتظار معقولی داشته باشند.

هزینه جراحی بینی در بندرعباس

به طور کلی قیمت جراحی بینی در افراد متفاوت است. به همین دلیل برای محاسبه هزینه جراحی بینی در بندرعباس به مطب جراح بینی مورد نظر خود مراجعه کنید ؛ در جلسه مشاوره جراح بینی شما را معاینه کرده و پس از بررسی میزان مشکلات آن هزینه نهایی را اعلام خواهد کرد.

خانم دکتر فائقه بنار ، جراح بینی بندرعباس و متخصص گوش و حلق و بینی ، در این زمینه از تبحر بالایی برخوردار هستند و نتایجی زیبا برای بیماران خود به ارمغان می آورند.

پاسخ

پنج × چهار =

Call Now Buttonتماس با دکتر
Visit Us On Instagram