جراحی بینی در بندرعباس

جراحی بینی در بندرعباس همچون دیگر شهر های کشورمان ، از طرفداران بسیاری برخوردار است. از آنجایی که بینی در مرکز صورت قرار دارد ، بیشترین تاثیر را در تناسبات و زیبایی چهره خواهد داشت ، به طوریکه اگر کوچک ترین ایرادی داشته باشد ؛ سایر اعضای صورت را نیز تحت تاثیر قرار داده و با برطرف کردن آن زیبایی صورت دو چندان خواهد شد. اولین گام برای انجام یک جراحی بینی موفق در جنوب ایران ، انتخاب بهترین  جراح بینی بندرعباس است.

 

جراحی بینی در بندرعباس

 

جراحی بینی در بندرعباس

بینی می تواند تنها از لحاظ ظاهری یا عملکردی دچار مشکل باشد ؛ به همین دلیل رینوپلاستی با دو هدف درمانی یا زیبایی صورت می گیرد ؛ بهتر است بدانید که جراحی زیبایی بینی یا همان رینوپلاستی  و جراحی درمانی بینی یا سپتوپلاستی را می توان به صورت همزمان انجام داد ؛ همچنین بیمه هزینه عمل درمانی بینی را متقبل می شود. جراحی کردن دماغ یک پروسه زیبایی است ، که هدف آن تغییر سایز یا شکل بینی ، رسیدن به ظاهری زیباتر و ایجاد هماهنگی و تقارن میان اجزای صورت است. عمل بینی در بندرعباس به منظور بهسازی عملکرد بینی و اصلاح انسدادهای تنفسی نیز انجام می شود.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی بندرعباس

برای انجام عمل های زیبایی دماغ  فاکتورهای مختلفی حائز اهمیت هستند که انتخاب دکتر بینی ، یکی از مهم ترین آن هاست ؛ هرچه میزان مهارت و تجربه جراح بیشتر باشد ، نتیجه عمل نیز زیباتر خواهد شد ؛ افرادی که قصد انجام جراحی بینی در بندرعباس را دارند ، باید به خوبی برای انتخاب جراح خود تحقیق کنند و برای این کار عجله نداشته باشند. متاسفانه برخی از افرادی که بدون تحقیق اقدام به جراحی کردن دماغ نموده اند ؛ با عوارضی مواجه شده و از نتیجه عمل خود راضی نیستند ؛ به همین خاطر تحت عمل ترمیمی بینی قرار می گیرند که پیچیده تر است و هزینه بیشتری در پی خواهد داشت.

 

 

انواع بینی

یکی دیگر از فاکتور های مهم در عمل دماغ  ، نوع بینی است. این دسته بندی بر اساس میزان ضخامت پوست انجام می شود ؛ در واقع هرچه ضخامت پوست بیشتر باشد ، بینی گوشتی و هرچه ضخامت پوست کمتر باشد ؛ بینی استخوانی است. بینی های استخوانی را بهترین دماغ برای عمل جراحی بینی در بندرعباس می دانند و معمولا این افراد از عمل خود نتیجه مطلوبی کسب می کنند ؛ در مقابل جراحی زیبایی دماغ گوشتی ، نیاز به تبحر و مهارت بیشتری دارد و افرادی که از این نوع بینی برخوردار هستند ، باید از عمل بینی خود انتظار معقولی داشته باشند.

مزایای انجام رینوپلاستی

 • بهسازی عملکرد تنفس
 • اصلاح ناهنجاری ها و اختلالات مادرزادی بینی
 • بالا بردن اعتماد به نفس
 • ایجاد تقارن میان اجزای صورت

اقدامات پیش از رینوپلاستی

 • جراح زیبایی سوابق پزشکی و آزمایش های انجام شده را بررسی می کند. سپس از فرد مراجعه کننده می خواهد که هدف و خواسته های خود از انجام عمل دماغ ، را بیان کند.
 • فرد می تواند جراحی بینی در بندرعباس را با هدف زیبایی و بهبود عملکرد ، به صورت هم زمان انجام دهد.
 • در جلسه مشاوره ، جراح متخصص ، شکل و نوع بینی شما را معاینه می کند. سپس با توجه به نتایج معاینه انجام شده ، تغییرات احتمالی را بیان می کند.
 • شما باید نسبت به نتایج احتمالی رینوپلاستی ، واقع بین باشید و انتظارات غیر منطقی نداشته باشید.

در ادامه پزشک از شما می خواهد به مدت چند هفته مواردی را رعایت کنید :

 1. به مدت 2 هفته داروهای حاوی آسپیرین یا ایبوپروفن را مصرف نکنید؛ زیرا سبب افزایش خونریزی می شوند.
 2. از سیگار کشیدن خودداری کنید؛ زیرا دوره بهبودی را تحت تأثیر قرار می دهد ، و احتمال بروز عفونت را بالا می برد.

بلافاصله بعد از برداشتن گچ ، جراحی بینی بندرعباس

 

تکنیک های رینوپلاستی

 • روش باز

طبق گفته های بهترین دکتر جراحی بینی در بندرعباس ، در این تکنیک ، برش در قسمت زیرین برآمدگی نوک بینی ایجاد می شود و به جراح اجازه می دهد ، که به تمام ساختارهای داخلی بینی دسترسی داشته باشد. برای برطرف سازی اختلالات پیچیده بینی از رینوپلاستی باز استفاده می شود.

 • روش بسته

در این شیوه برش ها درون بینی ایجاد می شوند. برای استفاده از این تکنیک جراح باید مهارت و تجربه کافی را دارا باشد.

مراحل انجام جراحی بینی در بندرعباس

 • با تشخیص پزشک فرد تحت بی حسی موضعی یا بی هوشی عمومی قرار می گیرد.
 • جراح با استفاده از تکنیک مناسب ، بر روی بینی برش ایجاد می کند و عمل بینی را انجام می دهد.
 • زمان مورد نیاز برای رینوپلاستی ، با توجه به مدل بینی ، تکنیک مورد استفاده ، خواسته و هدف فرد از انجام عمل و مهارت جراح ، بین 1 تا 4 ساعت متغیر است.

پس از رینوپلاستی

 • پس از اتمام عمل دماغ ، برای چند ساعت در اتاق ریکاوری تحت نظر قرار خواهید گرفت. درصورت طبیعی بودن تمام علائم حیاتی ، از مرکز درمانی مرخص می شوید.
 • برای کاهش خونریزی و ورم بینی ، هنگام خواب و استراحت ، سر خود را بر روی بالش و بالاتر از بدن قرار دهید. می توانید از دو بالش استفاده کنید.
 • به مدت چند روز پس از جراحی بینی در بندرعباس ، امکان دارد بینی ترشح و خونریزی داشته باشد. طبق دستورالعمل پزشک از پدهای قطره ای مخصوص بینی استفاده کنید. این پدها خون و ترشح را جذب می کنند.

همچنین جراح زیبایی از شما می خواهد که پس از رینوپلاستی ، به مدت چند هفته از انجام موارد زیر امتناع کنید :

 1. دویدن و هرگونه فعالیت فیزیکی سنگین
 2. شنا کردن
 3. فشار دادن بینی
 4. حرکت دادن و تغییر بیش از حد ماهیچه های صورت
 5. استفاده از عینک طبی و آفتابی

 

جراحی بینی در بندرعباسجراحی بینی در بندرعباس

 

هزینه جراحی بینی در بندرعباس

به طور کلی قیمت رینوپلاستی در افراد متفاوت است. به همین دلیل برای محاسبه هزینه جراحی بینی در بندرعباس به مطب پزشک مورد نظر خود مراجعه کنید ؛ در جلسه مشاوره جراح زیبایی دماغ شما را معاینه کرده و پس از بررسی میزان مشکلات آن هزینه نهایی را اعلام خواهد کرد. خانم دکتر فائقه بنار ، جراح بینی بندرعباس و متخصص گوش و حلق و بینی ، در این زمینه از تبحر بالایی برخوردار هستند و نتایجی زیبا برای بیماران خود به ارمغان می آورند.

پاسخ

شانزده − 15 =

تماس با دکتر
Visit Us On Instagram