جراحی بینی باز

عمل جراحی بینی باز

جراحی بینی باز : جراحی بینی یکی از پرطرفدار ترین عمل های زیبایی است که علاوه بر اهداف زیبایی ، با هدف درمانی هم انجام می شود و به بهبود فرم ظاهری بینی و تنفس افراد کمک می کند. اما افراد متقاضی این عمل باید در انتخاب جراح خود نهایت دقت را داشته باشند تا نتیجه مطلوب و بدون عوارض از عمل کسب نمایند.

جراحی بینی باز

اما به طور کلی جراحی بینی را می توان از دو طریق باز یا بسته انجام داد. تفاوت این دو روش در برش هاییست که طی عمل در نواحی مختلفی ایجاد می شوند. در واقع در جراحی بینی باز علاوه بر داخل بینی ، قسمت کلوملا که همان تیغه میان دو سوراخ بینی است هم برش زده می شود و پوست به طور کامل از استخوانی بینی فاصله می گیرد. در این حالت جراح به ساختمان بینی دسترسی کامل داشته و می تواند نسبت به رفع کلیه ایرادات بینی اقدام کند. در جراحی بینی باز امکان بروز عوارضی همچون کجی یا عدم تقارن در بینی به حداقل می رسد و غالبا نتیجه حاصل از این عمل بسیار زیبا خواهد شد. در واقع دقت و ظرافت روش باز بیشتر از روش بسته است.

اما در جراحی بینی بسته ، هیچ برشی در ظاهر و کلوملا ایجاد نمی شود و کلیه برش ها از داخل بینی زده می شوند. از آنجایی که در این روش دسترسی جراح محدود تر است ، نیازمند دقت بیشتری است و در صورت مهارت بسیار بالای جراح ، نتیجه مطلوبی کسب می شود.

در جراحی بینی به روش باز میزان ورم و کبودی بیشتر از جراحی بینی بسته خواهد بود.

توجه داشته باشید که نوع روش جراحی به نوع مهارت و سلیقه جراح بینی بستگی دارد. همچنین باز یا بسته بودن جراحی بینی تنها مربوط به برش کلوملا است و ارتباطی به پره های بینی ندارد. در واقع اگر نیاز به جمع کردن پره ها باشد ، فارغ از نوع جراحی ، برش هایی در این محل ها ایجاد خواهند شد.

از آنجایی که مزیت های جراحی بینی باز بسیار بیشتر است ، خانم دکتر فائقه بنار متخصص گوش و حلق و بینی و جراح بینی بندرعباس ، از این روش اقدام به جراحی می کنند و بهترین نتایج را برای بیماران خود به ارمغان آورده اند.

هزینه جراحی بینی باز

هزینه جراحی بینی پس از معاینه دکتر و بررسی میزان ایرادات بینی تعیین می شود. بنابراین می توانید با مطب خانم دکتر تماس گرفته و برای خود وقت مشاوره معین نمایید.

پاسخ

دو × دو =

Call Now Buttonتماس با دکتر
Visit Us On Instagram